Kwi 08

Zapraszamy do obejrzenia filmu z pierwszej edycji 90 Festiwal która odbyła się 19.08.2014r.VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (2 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Ilość wyświetleń :936

Autor Administracja

Lip 07

Magdalena Romik i Sylwia Wawrzyniak zwyciężyły w naszym konkursie. Obie Panie otrzymują od nas po jednej pojedynczej wejściówce na 90 Festiwal który odbędzie się 19 Lipca na terenach hali pod Dębowcem.
Gratulujemy zwyciężczyniom i życzymy udanej zabawy na 90 Festiwal.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +1 (from 1 vote)
Ilość wyświetleń :1818

Autor Administracja

Lip 03

Konkurs

Zachęcamy do brania udziału w naszym konkursie w którym do wygrania będą dwa pojedyncze bilety na 90 Festiwal który odbędzie się na terenach Hali pod Dębowcem już 19 Lipca. Na scenie wystąpią gwiazdy muzyki dance z lat 90 : Dr. Alban, Mr. President, Alexia, Fun Factory, Vengaboys, 2Brothers 4th Floor oraz DJ Quicksilver.

Jak wziąć udział w naszym konkursie ?

1. Należy zapoznać się z Regulaminem Konkursu i spełnić jego warunki
(regulamin poniżej). Biorąc udział w konkursie akceptujemy jego regulamin.
2. Krótko odpowiedzieć na pytanie „Czemu to Ty powinieneś/powinnaś dostać bilet od nas” – za najbardziej oryginalną odpowiedź czeka nagroda w postaci jednego pojedynczego biletu.
3. Odpowiedź na powyższe pytanie wysłać do nas w prywatnej wiadomości poprzez Facebooka (nie mylić z wpisami na tablicy) klikając w >>> TEN LINK <<< najpóźniej do końca Niedzieli 6 Lipca.
Odpowiedzi otrzymane po 6 Lipca nie będą brane pod uwagę.
4. Rozwiązanie konkursu i ogłoszenie zwycięzców w dniach 7-8 Lipca na naszej stronie internetowej i facebooku.

Regulamin konkursu:

1. W konkursie mogą brać udział wyłącznie osoby pełnoletnie.
2. Osoba biorąca udział w konkursie musi być mieszkańcem Osiedla Karpackiego (lub zameldowana na Osiedlu Karpackim).
3. Wraz z odpowiedzią na pytanie konkursowe należy wysłać swoje imię i nazwisko.
4. Każda osoba może brać udział w konkursie tylko jeden raz.
5. Bilety które są nagrodami w konkursie nie są przeznaczone do ponownej odsprzedaży.
6. Wejściówki na 90Festiwal będące nagrodami w naszym konkursie są wydane przez organizatorów imprezy, i jakiekolwiek niezgodności dotyczące biletów należy kierować bezpośrednio do organizatorów.
7. Konkurs trwa od 3 Lipca do 6 Lipca do godziny 24:00 (decyduje godzina z wiadomości na facebooku).
8. Uczestnik w przypadku wygranej wyraża zgodę na umieszczenie imienia i nazwiska na liście laureatów konkursu na stronie www.karpackie.info oraz na profilu na facebooku www.facebook.com/karpackie.info.
9. Odpowiedź na pytanie konkursowe musi być wolna słów powszechnie uważanych za obraźliwe i wulgarne.
10. W przypadku odwołania koncertów portal karpackie.info nie ponosi za to odpowiedzialności.
11. W przypadku kiedy uczestnik nie akceptuje owego regulaminu, nie może brać udziału w konkursie. Udział w konkursie jest jednoznaczny z akceptacją regulaminu.
12. Odpowiedzi na pytanie konkursowe należy przesyłać tylko i wyłącznie poprzez wiadomość prywatną na facebooku (nie mylić z wpisem na talblicy karpackie.info). Odpowiedzi na pytanie konkursowe wysłane mailowo nie będą brały udziału w konkursie.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Ilość wyświetleń :1835

Autor Administracja

Lip 02


90 Festiwal

Największe gwiazdy muzyki tanecznej lat 90-tych w Polsce!
90 Festival | 19 lipca 2014 | Bielsko-Biała, tereny przyległe do hali Dębowiec

Idea festiwalu narodziła się w roku 2013, od samego początku chcemy pokazać polskiej publiczności to, co najciekawsze z muzyki odwołującej się bezpośrednio do lat 90, udowadniając jednocześnie, że te brzmienia praktycznie mało słyszalne w krajowych mediach, mogą przyciągnąć do Bielsko-Białej sporą grupę fanów z Polski jak i niemalże całej Europy. Uważnie śledzimy karierę największych gwiazd Euro Dance, wybierając tych artystów, którzy tworzyli największe przeboje w tym okresie. To właśnie u nas po raz pierwszy na jednej scenie zaprezentują się takie gwiazdy jak Dr. Alban, Mr. President, Alexia, Fun Factory, Vengaboys, 2Brothers 4th Floor oraz DJ Quicksilver.


Połączenie brzmień lat 90tych z przepiękną scenerią Podbeskidzia jest doskonała formą rozrywki dla całej rodziny, podczas której poza częścią muzyczną dodatkową atrakcją będzie wesołe miasteczko o powierzchni 4000m2. Ponadto specjalnie przygotowana strefa gastronomiczna zapewni ucztę dla naszego podniebienia. 90 Festival wspiera także Fundację „Mam Marzenie”, dzięki której tym razem pomożemy spełnić marzenia 13-letniej Kingi z Bielska-Białej. Kinga jest bardzo miłą, radosną i uśmiechniętą dziewczyną, a jej największym marzeniem jest wyjazd do Disneylandu.
90 Festival to gwarancja doznań muzycznych na najwyższym poziomie!

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie:
www.90festiwal.pl oraz na facebooku: www.facebook.com/90Festival

90 Festiwal - Plakat

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Ilość wyświetleń :1320

Autor Administracja

Cze 11

Nadchodzą kolejne upalne dni. Przypominamy o tym, żeby pod żadnym pozorem, nawet na krótką chwilę, nie pozostawiać w zamkniętym samochodzie dzieci, ani zwierząt.
Wystarczy 15 minut i może stać się tragedia. Wczoraj w Rybniku doszło do tragicznego wypadku. 3 letnia dziewczynka zmarła pozostawiona przez swojego ojca w zamkniętym samochodzie przez 8 godzin. Po powrocie mężczyzna próbował reanimować dziecko, ale bezskutecznie. Najprawdopodobniej w wyniku upału dziewczynka zmarła. To już kolejny tak tragiczny wypadek w ciągu ostatnich dni. Dzieci i zwierzęta zamknięte w samochodzie nie mają szans na przeżycie. Nawet przy uchylonym oknie może dojść do tragedii. Jeżeli zauważycie Państwo w samochodzie zamknięte dziecko lub zwierzę pozostawione bez opieki w zamkniętym aucie – bez wahania wzywajcie policję – jeżeli nie widać oznak życia należy natychmiast wybić szybę – nawet w przypadku zwierzęcia nie będziemy odpowiadać za szkodę w samochodzie. W tym przypadku ważniejsze jest ratowanie życia.

Poniżej prezentujemy filmik pt „Jedna decyzja” który ma być przestrogą dla wszystkich.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Ilość wyświetleń :1317

Autor Administracja

Strona 1 z 3123


Kopiowanie materiałów zabronione !

© 2017 – Karpackie.info