Czytaj także :


Lut 13

Anty Acta

W niedzielę na Placu Ratuszowym po raz drugi zebrali się przeciwnicy porozumienia ACTA. Tuż przed godziną 16.00 rozpoczęła się manifestacja zorganizowana przez KontestKlub, w której wzięło udział około 250 osób.

Protestujący przynieśli ze sobą maski i transparenty, na których widniały hasła: „Stop ACTA”, „Nie dla ACTA”.

protest 3

protest 4

protest 5

– Dzisiaj zebrało się o wiele mniej ludzi niż na poprzedniej manifestacji 25 stycznia, ale cieszymy się, że mimo dziesięciostopniowego mrozu są osoby w naszym mieście, które zdecydowały się przyjść i wyrazić swoją dezaprobatę dla działań naszego rządu – mówi jeden z organizatorów pikiety, Krzysztof Maczyński.

Manifestacja przed Ratuszem przebiegała spokojnie. Po kilkudziesięciu minutach zebrani utworzyli kolumnę i przeszli ulicami miasta na Stary Rynek. Po drodze zatrzymali się na Placu Chrobrego i przed bielską siedzibą PO, gdzie na drzwiach przykleili naklejki z przekreślonym Wizerunkiem Premiera Donalda Tuska i hasłem: „12 lutego koniec rudego stop dla ACTA”.

– Cieszymy się, że całość przebiegła spokojnie i bez zakłóceń ze strony protestujących jak i służb porządkowych, nie tak jak to miało miejsce w sobotę w Poznaniu – dodaje Krzysztof Maczyński.

protest 2

protest

protest 6

protest 7

protest 8

protest 9

protest 10

protest 11

protest 12

źródło: www.super-nowa.pl

Autor Administracja

Przewiń do GóryOdpowiedz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów.

Redakcja portalu Karpackie.info zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Kopiowanie materiałów zabronione !

© 2017 – Karpackie.info